Het centrum van Grolloo en dan met name de Voorstreek en een deel van de Hoofdstraat, staan zondag 17 augustus rond de veertig kramen. Dan wordt namelijk de derde platenmarkt in Blues Village Grolloo gehouden. De markt begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur en is gratis te bezoeken.

In samenwerking met Variaworld, een organisatie die al meer dan dertig jaar actief is in collectorswereld van de muziek, brengt het C+B Museum een veelheid aan vinyl-grammofoonplaten, cd’s, cassette en muziekmemorabilia. Standhouders komen vanuit het gehele land naar Grolloo met hun collecties die niet alleen muziekdragers omvat, maar ook foto’s, posters, T-shirts en veel meer.

Het C+B Museum Grolloo staat zelf ook op de markt met een stand. Het museum verkoopt onder meer de live-dubbel lp / cd van Cuby & The Blizzards “Grolloo Blues”, de laatst uitgekomen plaat van de legendarische bluesformatie. Maar het museum verkoop veel meer op de markt, bijvoorbeeld boeken over C+B, zoals het boek van auteur Koert Broersma “Some body will know Someday”, ook het boek van Hans Waterman, oud-drummer van C+B, “Drumsolo” en het boek van Hans Lafaille, Showbizz Blues. Daarnaast worden T-shirts, caps, mokken, platen, CD’s en meer artikelen van C+B en het C+B Museum aangeboden. Veelal met een opdruk van de beroemde band C+B.
De toegang tot de platenmarkt is geheel gratis en ook het parkeren is kosteloos. Parkeren kan op het grasveld tussen café-restaurant Hofsteenge en café-restaurant Gerrie aan de Hoofdstraat in Grolloo.
Wil je een voorroefje, bekijk dan dit filmpje.